Tarihçemiz

30 yıllık bir tecrübe

Geçmişin değerlerini tecrübemizle geleceğe aktarıyoruz.

Dün, Bugün, Yarın...

Firmamız yapı sektöründe ARGE'nin ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Bu doğrultuda, yapmakta olduğumuz lüks konutlarda en son teknolojiyi uygulayarak, diğer firmalardan her zaman bir adım önde olduğunu göstermektedir. Bununla birlikte Keleş İnşaat, lüks konut inşatlarının yanı sıra iş merkezleri ve alışveriş merkezleri de yaparak ürün ve üretim yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Firmamız, tüm üretimlerini kaliteli ve sağlam yapmaktan hiçbir zaman ödün vermemeyi ilke edinmiştir. Keleş İnşaat köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçi temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.
Keleş inşaat tarihçesi

30 Yıllık Deneyim Geçmişten İlham Aldık Geleceği Tasarladık

Keleş inşaat timeline

Keleş İnşaat'ın Temelleri

1980'li yıllarda, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde yazlık konut inşaatlarıyla müteahhitliğe başlayan Nazım Keleş, gün geçtikçe inşaat sektöründeki kalitesini ve konut sayılarını arttırmaya devam etmiştir.

1980
Keleş inşaat timeline

Nesilden Nesile Keleş Geleneği

Bu süreç içerisinde edindiği tecrübesini ve deneyimini en iyi şekilde çocuklarına aktarmayı hedef edinen Nazım Keleş, 1989 yılında İlker Keleş'i ve 1995 yılında İnşaat Mühendisi Soner Keleş'i yanına alarak, hep birlikte çalışmalarına hız katmışlardır.

1989
Keleş inşaat timeline

Şirketler Grubu Çatısı Altında

2003 yılında bu birlikteliği bir çatı altında toplayarak Keleş İnşaat Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ini kurmuşlardır.

2003
Keleş inşaat timeline

Keleş İnşaat Büyümeye Devam Ediyor

Beraber görev yaptığımız çalışma arkadaşlarımızla birlikte çıktığımız bu yolda, ülkemizin gelişmişliğinin bir göstergesi olan yaşam kalitesini yükseltmek uğruna her türlü özveriyi göstermeyi, gelecek nesillere örnek olacak, teknolojisi yüksek en konforlu yapıları inşa etmeyi, müşteri memnuniyetine maksimum derecede özen göstermeyi kendimize ilke edindik.

2010 - ....